DATABÁZA


» Jazdci      » Kone      » Preteky      » Rebríčky 2021      » Rebríčky 2020      » Rebríčky 2019      » Rebríčky 2018      » Rebríčky 2017      » Rebríčky 2016      » Rebríčky 2015      » Rebríčky 2014      » Rebríčky 2013      » Rebríčky 2012

Zoznam pretekov


zvoľte si rok   :    » 2012  » 2013  » 2014  » 2015  » 2016  » 2017  » 2018  » 2019  » 2020  » 2021  » Všetky sledované roky

Dátum Miesto Poznámka Súťaž
17.-19.9.2021 ŠAMORÍN (SVK) . DANUBIA CUP ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 100km   CEI** 120km   CEI*** 180km   CEIYJ* 100km   ZL 40km   L 60km  
11.9.2021 ERMELO (NED) . CH-EU-E 160km CEI-CH 160km  
9.9.2021 ERMELO (NED) . CH-M-YJ-E 120km CEIYJ-CH 120km  
14.-15.8. 2021 ŠAMORÍN (SVK) ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 100km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 100km   CEI* 100km  
7.8. 2021 Chlumec nad Cidlinou (CZE) ZL 40km   S 80km   CEI** 120km  
16.-18.7. 2021 ŠAMORÍN (SVK) ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 100km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEI* 100km  
10.7. 2021 KAĽAMENOVÁ (SVK) ZL 40km   L 60km  
4.7. 2021 BOROTÍN (CZE) ZL 40km  
20.6. 2021 BIALKA (POL) CEI* 100km  
5.-6.6. 2021 ŠAMORIN (SVK) ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 100km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   CEI* 100km  
22. 5. 2021 PISA, San Rossore (ITA) . CH-M-E 160km - 2021 CEI-CH 160km  
16.-18.4.2021 ŠAMORIN (SVK) ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 100km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   CEI* 100km  
24.10. 2020 VIVARO (ITA) CEI* 106km  
11.10. 2020 VITTORITO (ITA) S 81km  
22.8.2020 BÜKKöSD (HU) L 60km  
9.8. 2020 ŠAMORÍN ZL 40km  
9. 8. 2020 Šamorín CEI* 100km  
8.-9. 8. 2020 Šamorín L 60km   S 80km   CEI* 100km   CEI** 120km   CEIYJ* 100km   CEIYJ** 120km  
25.7. 2020 CECE (HU) L 60km  
18.7. 2020 Kalamenová . Cena rodu Rakovszkých ZL 40km   L 60km   S 80km  
11.7. 2020 Weikersdorf (AUT) ZL 40km  
11.7.2020 Weikersdorf (AUT) L 60km   S 80km  
13.6. 2020 HOŠŤKA (CZE) ZL 40km   L 60km   S 80km  
15. 2. 2020 Dubai ( UAE ) . Expo2020 ST 120km  
14. 2. 2020 Dubai ( UAE ) . Expo 2020 ST 120km  
6.2. 2020 Dubai ( UAE ) . Al Fahidi Endurance Cup ST 120km  
1. 2. 2020 Al-Ula (KSA) CEI** 120km  
25.1. 2020 Al Wathba ( UAE ) . Pvt owners cup ST 100km  
22.-23.1. 2020 Dubai (UAE) ZL 40km   S 80km   CEI* 80km  
18.1. 2020 Al Wathba (UAE) ST 120km  
17.1. 2020 Al Wathba (UAE) . Ladies Cup ST 100km  
17.1. 2020 Al Wathba (UAE) . Pvt owners Al Nahyan Festival ST 100km  
9. 1. 2020 Abu Dhabi (UAE) . Ladies Cup ST 100km  
4.1. 2020 Dubai ( UAE ) . HH Sheik Mohd bin Rashid Al Maktoum Endurance Cup T 160km  
29.12.2019 Dubai (UAE) . Gamilati ST 120km  
28.12.2019 Private Stables ST 120km  
27.12.2019 Dubai (UAE) . Ladies Cup ST 120km  
5.-6.12. 2019 Santa Sussana (ESP) . 2x90 CEI*** 180km  
23. 11. 2019 Abu Dhabi (UAE) . Ladies Cup ST 100km  
16. 11. 2019 Follonica (ITA) CEI** 120km  
15-16. 11. 2019 Rio Cuarto (ARG) CEI*** 160km   CEIYJ* 80km  
18.-20. 10. 2019 Travagliato ( ITA ) . 2x90 CEI*** 180km  
20. 10. 2019 Kolesa ( ČR ) S 80km  
12.-13. 10. 2019 Šamorín ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   S 80km  
19. 9. 2019 PISA, San Rossore . H.H. Sh. M.Maktoum Festival CEI** 120km  
18. 9. 2019 PISA, San Rossore (ITA) . CH-M-YJ-E 120km CEIYJ-CH 120km  
14. 9. 2019 HOŠŤKA ( CZE ) ZL 40km   S 80km  
7. 9. 2019 IZSAK (HUN) L 60km  
6.9. 2019 PADISE (EST) CEI*** 160km  
31. 8. 2019 Kliczkow (PL) CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ** 120km  
24. 8. 2019 Šamorín S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
18. 8. 2019 Tevis Cup ( USA ) T 160km  
18. 8. 2019 Euston Park (UK) . HH Sh.M.Maktoum Festival CEI** 120km   CEIYJ* 80km  
17. 8. 2019 Euston Park (UK) . CH-EU-E160km FEI European Championships 2019 CEI-CH 160km  
3. 8. 2019 Kalamenová . Cena rodu Rakovszkých ZL 40km   L 60km   S 80km  
20. 7. 2019 Magocs ( HU ) ZL 40km  
19.-21.7. 2019 ŠAMORÍN CEIYJ** 80km  
19-21. 7. 2019 ŠAMORIN ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km   S 80km  
16. 6. 2019 Šamorín ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km  
15. 06. 2019 Šamorín ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ** 120km  
08. 06. 2019 Kaľamenová . Cena Turca ZL 48km   L 72km   S 88km  
31.5.-2.6. 2019 Solt ( HU ) ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km  
23-26. 5. 2019 Madrid ( ESP ) CEI** 120km   CEI*** 160km  
10.-12.2019 Olost (ESP) CEI*** 160km  
10.-12. 2019 Šamorín ZL 40km   L 60km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km  
26.4. 2019 Hošťka ČR S 80km  
12-14. 4. 2019 Šamorín CEIYJ* 80km  
12.-14. 4. 2019 Šamorín ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km  
6. 4. 2019 Tiszakécske . Duna Aszfalt Kupa S 80km   Sj,y 80km  
30.3.2019 Tordera (ESP) CEI* 90km  
22. 3. 2019 Abu Dhabi (UAE) . Festival for Ladies ST 100km  
19.3. 2019 Dubai (UAE) S 80km  
16. 3. 2019 Dubai (UAE) . Dubai Crown Price cup ST 119km  
13. 3. 2019 Dubai (UAE) . Yamamah Cup for Mares ST 119km  
12. 3. 2019 Dubai (UAE) . Crown prince Cup for Pvt Stables ST 119km  
11. 3. 2019 Dubai (UAE) . Ladies Cup ST 119km  
6. 3. 2019 Dubai (UAE) CEI* 80km  
23.2. 2019 Abu Dhabi (UAE) . Private Owners ST 100km  
22.2.2019 Abu Dhabi (UAE) . Ladies Cup ST 100km  
14.2. 2019 Bou Thib (UAE) . Sh Sultan Bin Zayed Al Nahyan Festival ST 100km  
9.2. 2019 Abu Dhabi (UAE) . HH The President Endurance Cup CEI*** 160km  
7.2. 2019 Dubai (UAE) . Al Fahidi Endurance Cup CEI** 120km  
6.2. 2019 Dubai (UAE) . Qualifier Ride CEI* 80km  
4.1. 2019 Dubai (UAE) . Sh. Mohamed Bin Rashid Cup CEI*** 160km  
11. 1. 2019 Bou Thib (UAE) ST 100km  
29. 12. 2018 Dubai (UAE) . Gamilati Endurace Ride for Mares ST 120km  
28. 12. 2018 Dubai (UAE) . HH Sh. Mohd Bin Rashid Endurance Cup for Pvt Stabl ST 119km  
27. 12. 2018 Dubai (UAE) . HH Sh. Mohd Bin Rashid Endurance Cup for Ladies ST 119km  
13. 12. 2018 Dubai (UAE) . Jumeirah Endurance Cup CEI** 120km  
12. 12. 2018 Abu Dhabi UAE . Al Wathba CEI* 80km  
8.12. 2018 Abu Dhabi (UAE) CEI* 80km  
8.12. 2019 Abu Dhabi (UAE) CEI* 80km  
30.11. - 1. 12. 2018 Junin BA (ARG) CEI** 120km   CEI*** 160km  
28.11. 2018 Dubai (UAE) CEI* 80km  
17.11. 2018 Pamiers (FRA) CEI** 120km  
17. 11. 2018 Follonica (ITA) CEI** 120km  
13. 11. 2018 Wadi Rum (Jordánsko) S 80km  
25. 10. 2018 Dubai (UAE) . Al Wasel Cup ST 100km  
20. 10. 2018 Kolesa . ČR L 60km  
20. 10. 2018 Travagliato . Taliansko CEI*** 160km  
14. 10. 2018 Izsak . Maďarsko ZL 40km  
13. 10. 2018 BUCH . Nemecko ZL 40km  
13. 10. 2018 Vic . Španielsko CEI** 120km  
29.-30. 10. 2018 Šamorín . CH-M-YH-E-120 7y CEI** 120km   CEI-CH 120km  
29.9.2018 Szczutkow PL ZL 41km  
15. 9. 2018 Dabrowka (POL) ZL 51km  
29. 8. 2018 Walvis Bay (NAM) CEI** 120km   CEIYJ** 120km  
24.-26. 8. 2018 Topolčianky . Crystal Cup MSR ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 140km   CEIYJ* 80km   ZL 40km  
18.8. 2018 Euston Park . Sheik Maktoum UK Festival CEI** 120km   CEI*** 160km  
17. 8. 2018 Kaľamenová . Cena Rodu Rákovszkých ZL 40km   L 60km   S 80km  
25.-29.7. 2018 San Rossore (ITA) . Italia Endurance Festival CEI* 90km   CEI** 120km   CEIYJ-CH 120km  
7. 7. 2018 Mágocs HU S 80km  
29.-30.6. 2018 Junin BA . Argentina CEI* 80km   CEI** 120km  
9.-10. 6. 2018 Solt HU ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEI* 80km  
23.6. 2018 Isola della Scala . ITA CEI* 90km   CEI** 120km  
1.-2. 6. 2018 Kaľamenová . Cena Turca ZL 44km   L 64km   S 86km   Sj,y 86km  
26.5. 2018 Budislavice S 88km  
26. 5. 2018 Stare Zukovice (POL) S 81km  
18.-19. 5. 2018 Pinamar BA (ARG) CEI* 80km   CEIYJ* 80km   CEI* 80km   CEIYJ* 80km  
10.-13.5. 2018 Šamorín . Spring Classics ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   L 60km   ZL 40km  
26.-28.4. 2018 Tryon NC (USA) . Test event for 2018 WEG CEI** 120km  
28.4. 2018 Casablanca (CHI) CEI* 80km  
27.-28.4. 2018 Dąbrówka (POL) CEI* 81km  
27.-28.4. 2018 Dąbrówka (POL) L 64km   S 81km  
27.-28.4. 2018 Kolesa (CZE) ZL 40km   L 60km   S 80km  
21. 4. 2018 Babenhausen (GER) CEI** 120km  
19.-21. 4. 2018 Tordera (ESP) CEI* 90km  
19.-20. 4. 2018 Monte Hermoso (ARG) CEI** 120km   CEI*** 160km  
8. 4. 2018 Costa Azul (URU) CEI** 120km  
7. 4. 2018 Costa Azul (URU) CEI*** 160km  
7. 4. 2018 Dubai (UAE) . Trainer ´s cup ST 100km  
31. 3. 2018 Hoštka ČR ZL 40km   S 80km  
30.-31. 3. 2018 Fontainebleau (FRA) CEI* 90km   CEI*** 160km  
21. 3. 2018 Dubai (UAE) CEI* 80km  
17. 3. 2018 Dubai (UAE) . Crown Prince Endurance Cup CEI** 120km  
14. 3. 2018 Dubai (UAE) . Al Yamamah Endurance Cup for Mares ST 120km  
12. 3. 2018 Dubai (UAE) . Dubai Crown Prince Ride for Ladies ST 100km  
13.1.2018 Abu Dhabi (UAE) . Al Reef Cup CEI** 120km  
10. 2. 2018 Abu Dhabi (UAE) . HH The President of UAE Endurance Cup CEI*** 160km  
6. 1. 2018 Dubai (UAE) . HH SH. MOHAMMED ENDURANCE CUP CEI*** 160km  
29. 12. 2017 Dubaj . Ladies ST 100km  
28. 12. 2017 Dubaj . Privat stables ST 100km  
16. 12. 2017 Veramonte (CHI) CEIYJ** 120km  
15. 12. 2017 Bou Thib (UAE) CEI** 120km  
14. 12. 2017 Dubaj . Jumeirah Endurance Cup T 120km  
7.-9. 12. 2017 Santa Susana (ESP) CEI*** 200km   CEIYJ** 140km  
1.-3. 12. 2017 Punta del Este (URU) CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
29.11. 2017 Dubaj . Commemoration Day ST 100km  
24.-25. 11. 2017 Junin BA (ARG) CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
17.-19. 11. 2017 Follonica (ITA) CEIYJ** 120km  
11. 11. 2017 Los Angeles (CHI) CEI*** 160km  
10.-12. 11. 2017 Costa Azul, Canelones (URU) CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
22. 10. 2017 Travagliato (ITA) CEI* 90km  
19.-21. 10. 2017 Middelburg (RSA) CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
13.-14. 10. 2017 Kolesa (CZE) ZL 40km   S 80km  
14. 10. 2017 Kolesa ČR S 80km  
13.-15. 10. 2017 Babenhausen (GER) CEIYJ** 120km  
4. 10. 2017 Wolfau (AUT) L 60km  
29.9.-1. 10. 2017 Topolčianky . National Stud Cup ZL 40km   CEI* 80km   CEI** 140km   CEIYJ* 80km  
24.9. 2017 Valeggio sul Mincio ITALY . Ladies CEI** 120km  
23.9. 2017 Valeggio sul Mincio ITALY . CH-M-YJ-E 120 CEIYJ-CH 120km  
15.-17. 9. 2017 Trinidad (URU) CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
01.09.2017 Topolčianky . MSR 2 x 70 km ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 140km   CEIYJ* 80km  
19.8. 2017 Santo Domingo (CHI) CEI** 120km  
19.8. 2017 Santo Domingo (CHI) CEIYJ** 120km  
19. 8. 2017 Euston Park (GBR) . HH SH MOHAMMED BIN RASHID AL MAKTOUM ENDURANCE CUP CEI** 120km  
19. 8. 2017 Brussels (BEL) . CH-M-YH-E 130 7 YO CEI-CH 130km  
17. 8. 2017 Brussels (BEL) . CH-EU-E 160 CEI-CH 160km  
12. 8. 2017 Kaľamenová . Cena rodu Rákovszkých ZL 44km   L 60km   S 82km   Sj,y 82km  
4.-5. 8. 2017 Cazon BA (ARG) CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
28.-29.07.2017 Eibiswald (AUT) CEI* 82km   CEIYJ* 82km  
21.-23.7. 2017 Trinidad (URU) CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
15.-16. 7. 2017 San Rossore Pisa (ITA) . Toscana Endurance Lifestyle 2017 CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   CEI** 120km  
8.-9.7. 2017 Xinzo de Limia (ESP) CEIYJ** 120km  
8.-9. 7. 2017 High Tatras Cup . Mengusovce ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 140km   Sj,y 80km  
1. 7. 2017 Mágocs (HUN) ZL 40km   S 80km  
30.6. 2017 Cazon BA (ARG) CEI** 120km  
30.6.-1. 7. 2017 Cazon BA (ARG) CEI* 80km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
23.-25. 6. 2017 Punta del Este (URU) CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
12. 6. 2017 Šamorín . Šamorín’s Challenge Ride ZL 40km   L 60km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
2.-3. 6. 2017 Kaľamenová . Cena Turca ZL 40km   L 60km   S 80km   Sj,y 80km  
2.-3. 6. 2017 Salcioara . Shagya Romania Endurance Cup CEI* 80km   CEI** 120km  
3. 6. 2017 Bàscara (ESP) CEI** 120km   CEIYJ** 120km  
25.-27. 5. 2017 Castelsagrat (FRA) CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km  
19.-20. 5. 2017 Madrid (ESP) CEI*** 160km   CEIYJ** 120km  
13.-14. 5. 2017 Šamorín . Spring Classic ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   Sj,y 80km   CEI* 80km  
2.5. 2017 Dubaj (UAE) CEI* 80km  
28.-30.04.2017 Bábolna (HUN) . XIV. Babolna Derby ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km  
28.-29.4.2017 Tordera (ESP) . Raid de Tordera CEI* 85km   CEI*** 160km   CEIYJ** 123km  
15. -16. 4. 2017 Šamorín . Nature Endurance Welcome ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km   Sj,y 80km  
8. 4. 2017 Hornillos de Eresmas (ESP) CEI** 120km  
8. 4. 2017 Plavecké Podhradie . Endurance Slovakia Open ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEIYJ** 120km   Sj,y 80km  
1.4.2017 Fontainebleau (FRA) CEI* 85km   CEI** 130km   CEIYJ** 120km  
2. 4. 2017 Cece . VIII. Kabakán Derby S 80km  
18. 3. 2017 Dubai (UAE) . Dubai Crown Prince Endurance Cup ST 119km  
15. 3. 2017 Dubai (UAE) . Al Yamamah Endurance Cup for Mares ST 119km  
13. 3. 2017 Dubai (UAE) . Dubai Crown Prince Endurance Ride for Ladies S 90km  
11. 3. 2017 Tordera (ESP) CEIYJ** 123km  
10. 3. 2017 Tordera (ESP) CEI*** 160km  
7. 3. 2017 Bou Thib (UAE) CEI* 80km  
11. 2. 2017 Abu Dhabi . HH President of UAE Endurance Cup CEI*** 160km  
27.1.2017 Ehrhardt SC USA CEI*** 160km  
21.1.2017 Bou Thib UAE CEIYJ** 120km  
9.1.2017 Dubaj . DIEC Ride CEI* 80km  
7.1.2017 Dubaj . HH Sh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum Cup CEI*** 160km  
4.1.2017 Dubaj . Ladies Cup ST 100km  
9.12.2016 Santa Susana . 2x90 CEI* 90km   CEI*** 180km  
1. 12.2016 Dubaj CEI** 120km  
27.10.2016 TrestinaČR L 60km  
14.-16.10. 2016 Babenhausen CEI* 84km   CEI*** 160km  
7.-9.10. 2016 Topoľčianky . Topoľčianky National Stud Cup ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 140km   CEIYJ* 80km   MSRj,y 80km  
2.9.2016 Dolina Gavorra S 80km   CEI* 80km  
21.9.2016 Negrepelisse . CH M YH E 130 7 YO CEI-CH 130km  
9.-10.9.2016 Kalamenova . Cena Turca ZL 40km   S 80km   Sj,y 80km  
15.-18.9.2016 Šamorín . CH-M-E Longines WEC CEI-CH 160km  
28.8.2016 Topoľčianky . Cena NŽ ZL 41km   L 62km   S 82km  
6.8. 2016 Madarsko S 80km  
12.-14.8.2016 Šamorin . Summer Spirit Race CEI* 80km  
30.7. 2016 Všetice ČR L 60km  
15-16.7. 2016 Argentína Junin Ba CEI*** 160km  
5-7.8.2016 Mengusovce ZL 40km   L 60km   S 80km   MSR 140km  
5.-7. 8. 2016 MSR Mengusovce . 2x70km CEI** 140km  
4-5.7.2016 Borotín ČR ZL 59km  
16.7.2016 Euston Park CEI*** 160km  
24.-26.6.2016 Šamorin ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km  
9.6. 2016 Bukkosd kupa S 80km  
18.6.2016 Čile La Vinilla CEI** 120km  
18.6.2016 ČILE LA VINILLA CEI*** 160km   CEIYJ** 120km  
11. 6. 2016 San Vito Al Tagliamento CEI** 120km  
3.-4.6. 2016 Kalamenová . Cena Turca ZL 42km   L 64km   S 85km  
3. 6. 2016 Solt ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI*** 160km  
13-15.5. 2016 ŠAMORÍN ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEI* 80km  
1.5.2016 BABOLNA Maďarsko ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ** 120km  
22-24. 4. 2016 ŠAMORÍN ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km  
9. 4. 2016 Plavecké Podhradie ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km  
2. 4. 2016 Kaposvar S 80km  
1. 4. 2016 Fontainebleau S 90km   CEIYJ** 120km  
19. 3. 2016 DUBAI . CROWN Prince Cup ST 120km  
12.3. 2016 RIO FRIO . Pre-Ride CEIYJ** 120km  
14.2. 2016 ABU DHABI . HH The President of UAE Cup CEI*** 160km  
21. 1. 2016 Dubaj Al Marmoum CEI** 120km  
9.1.2016 DUBAI . HH SH Mohammed Bin Rashid Al Maktoum cup CEI*** 160km  
4.-8.12.2015 Barcelona . 2x90 CEI*** 180km  
26.-28.11.2015 Ezeiza BA ARG CEI* 80km  
26.11.-28.11.2015 Ezeiza BA ARG CEIYJ** 120km  
25.10.2015 Santo Domingo CHILE CEIYJ** 120km  
24.10. 2015 TRAVAGLIATO ITA CEI** 120km   CEIYJ** 120km  
23.10.2015 Santo Domingo CHILE . CH-M-YJ-E 120 CEIYJ-CH 120km  
21. 10. 2015 Valeggio sul Mincio . CH-YH-E-7y CEI-CH 120km  
9-11.10. 2015 Topoľčianky ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 140km   CEIYJ** 140km   Sj,y 80km  
18-19.9.2015 Fontanafredda TALIANSKO CEIYJ** 120km  
18-20.9.2015 Šamorín . MASTERS ENERGY TOUR 2x100 CEI*** 200km  
10-12.9.2015 Šamorín . Majstrovstvá Európy 2015 CEI-CH 160km  
05.09.2015 Cena NŽ Topoľčianky ZL 41km   L 61km   S 82km  
5.9.2015 RIMBO . Švédsko CEIYJ** 120km  
22.8.2015 KOLESA ČR ZL 40km  
14-16.8.2015 Šamorín . Summer Spirit Race ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km   MSRj,y 80km   CEI* 80km  
1.8.2015 Zábřeh ČR ZL 42km   L 64km  
25.7.2015 SANTO DOMINGO . ČILE CEIYJ** 120km  
17-19.7.2015 HIGH TATRAS CUP . 2x70 ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 140km   CEIYJ* 80km   MSR 140km  
10-12.7.2015 MARBACH Nemecko CEI** 120km  
6.7.2015 Borotín ČR ZL 42km  
27.-28.6.2015 Šamorín ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km   Sj,y 80km  
12-14.6.2015 Solt Maďarsko ZL 40km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km  
6.6.2015 Třeština Háj ČR ZL 42km  
22-24.5.2015 Šamorín . Spring Classic ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
16.5.2015 ISZÁK Maďarsko ZL 40km  
1-3.5.2015 Bábolna Derby ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km  
25.4.2015 Santo Domingo CHILE . Pre ride CEIYJ** 120km  
17-19.4.2015 Šamorín ZL 40km   S 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   Sj,y 80km  
10-12.4.2015 Plavecké Podhradie ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km  
10.1.2015 H.H.Sheik Mohammed bin Rashid al Maktoum Cup CEI*** 160km  
02.11.2014 Borotín ČR ZL 48km   L 64km  
18.10.2014 Tiszakécske Maďarsko L 60km   S 80km  
10.-12.2014 Topoľčianky . 2x70km ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 140km  
27.9.2014 Paseky ČR S 80km  
27.9.2014 CH-M-YH-E-7y . ŠAMORÍN SVK CEI-CH 120km  
17-20.9.2014 Pezinok-Šamorín-Komárno-Šamorín . Masters 3x80km CEI*** 240km  
13.9.2014 Tešánky ČR ZL 40km   L 60km   S 80km  
28.8.2014 Sartilly Francúzsko . WEG Normandia 2014 Majstrovstvá sveta CEI-CH 160km  
23.8.2014 Kolesá ČR L 60km  
18-19.7.2014 Třeština Zábřeh ČR S 86km   CEI* 86km   CEI** 120km  
11-13.7.2014 High Tatras Endurance Cup ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI*** 175km   L 60km   Z km  
11-13.7.2014 Parco di Pontoncello Taliansko . Majstrovstvá Európy juniorov a ml. jazdcov 2014 CEI** 124km  
12.7.2014 Aschen Rakúsko S 80km  
27-29.6.2014 SOLT Maďarsko S 80km   CEI*** 160km  
23.6.2014 TARBES Francúzsko CEI*** 160km  
20-22.6.2014 Slovakia Open MSR 2014 . Plavecké Podhradie ZL 46km   L 60km   S 83km   CEI* 83km   CEI** 120km   CEIYJ* 83km   MSR 120km   MSRj,y 83km   L 60km   S 83km  
13-15.6.2014 Šamorín CEI* 80km   CEI** 120km  
23-25.5.2014 Šamorín SR ZL 42km   L 62km   S 82km   CEI* 82km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   L 62km   S 82km  
10.5.2014 Cece Maďarsko L 60km   S 80km  
2-4.5.2014 Bábolna Maďarsko ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km  
27.4.2014 Tešánky ČR L 60km  
12.4.2014 Plavecké Podhradie ZL 46km   L 60km   S 83km   Sj,y 83km  
29.3.2014 Izsák Maďarsko L 60km   S 80km  
28.3.2014 Fontainebleau Francúzsko CEI* 90km  
8.3.2014 Gyor Maďarsko ZL 40km   L 60km  
2.3.2014 Evora Portugalsko S 82km  
15.2.2014 Abu Dhabi . President´s Cup CEI*** 160km  
3.11.2013 Borotín ČR L 64km   S 80km  
19.10.2013 Weissenhorn Nemecko CEI* 100km   CEI** 120km  
12.-13.10.2013 Topoľčianky ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ* 85km   MSRj,y 85km  
3.-6.10.2013 Zakrzow Poľsko ZL 53km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ** 120km  
28.9.2013 Paseky ČR S 84km  
26.-29.9.2013 Valeggio sul Mincio ITALY . CH-M-YH-E 7YH CEI****120km CEI-CH 120km  
19-22.9.2013 EEER Pezinok-Komárno-Šamorín . CEI *** 3x70(+) CEI*** 240km  
14.9.2013 Majstrovstvá Európy Most ČR CEI-CH 161km  
31.8.2013 Kaľamenová ZL 40km   L 60km   S 80km   Sj,y 80km  
24.8.2013 Leersum Holandsko CEI** 120km  
24.8.2013 Kolesa ČR ZL 40km   L 60km   S 80km  
16.8.2013 SARTILLY CEI** 130km  
10.8.2013 Slavošov ČR ZL 40km   S 80km  
3.8.2013 St.Valentin Rakúsko L 60km   S 80km  
18-21.7.2013 Tarnow Poľsko CEI* 80km   CEI** 120km  
11.-14.7.2013 High Tatras Endurance Cup ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI** 140km   MSR 110km  
5-7.7.2013 Xinzo Španielsko CEI*** 160km  
5-7.7.2013 High Tatras Endurance Cup ZL 40km   S 80km  
29.6.2013 Kaľamenová ZL 48km   L 62km   S 86km   Sj,y 86km  
29-30.6.2013 Solt Maďarsko CEI*** 160km  
22.6.2013 Dillingen Nemecko CEI* 80km  
15.6.2013 Mikulov ČR ZL 45km   L 63km   S 85km   CEI* 85km   CEI** 120km  
1.6.2013 Paaren im Glien CEI*** 160km  
24-26.5.2013 Šamorín ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km   S 80km  
17.-19.5.2013 ERMELO Holandsko CEI*** 160km  
3.-5.5.2013 Bábolna Derby HU ZL 40km   L 60km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km  
13.4.2013 Plavecké Podhradie ZL 40km   L 60km   S 80km  
6.4.2013 Izsak Maďarsko S 80km  
29.-31.03.2013 Weissenhorn CEI* 90km   CEI** 120km  
29.03.2013 Grand Parket Fontainebleau CEI*** 160km  
27.10.2012 Fontanafredda, Taliansko CEI* 89km   CEI** 120km  
26.10.2012 Těšánky ČR L 60km   S 80km  
13.10.2012 Topoľčianky ZL 40km   L 60km   S 80km   Sj,y 80km  
29.9.2012 Paseky ČR L 60km  
19-23.9.2012 APETLON - SAMORIN . EAST EUROPEAN ENDURANCE RIDE 3DAYS 255km CEI*** 255km  
15.-16.9.2012 MOST, ČR S 80km   CEI* 80km   CEI** 122km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 122km   CEI* 80km  
8.9.2012 Mont le Soie . Majstrovstvá Európy juniorov a ml.jazdcov 2012 CEIYJ** 120km  
1.9.2012 Mengusovce ZL 40km   L 60km  
25.8.2012 EUSTON PARK, Anglicko . Majstrovstvá sveta 2012 CEI-CH 160km  
25.8.2012 Kaľamenová II ZL 40km   L 60km   S 80km   Sj,y 80km  
18.8.2012 Vrchovany L 60km  
18.8.2012 BÁBOLNA, Maďarsko . Majstrovstvá sveta mladých koní 7 a 8 ročných 2012 CEI** 120km   CEI** 120km  
28.07.2012 Vilémov ČR L 60km  
23.7.2012 Mošovce MSR 2012 ZL 40km   L 60km   S 85km   MSR 105km   MSRj,y 85km  
14.-15.7.2012 ZAKRZOW Poľsko S 85km   CEI* 85km   CEI** 122km   CEIYJ* 85km   CEIYJ** 122km  
6.7.2012 Torgnon Taliansko . 2x70km CEI** 140km  
16.6.2012 Mikulov ČR ZL 42km   L 60km   CEI** 120km  
16.6.2012 Kaľamenová . Cena obce Kaľamenová ZL 40km   L 60km   S 80km   Sj,y 80km  
3.6.2012 Euston Park, Anglicko CEI*** 160km  
25.5 - 27.5.2012 Šamorín ZL 40km   L 60km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEIYJ* 80km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km  
5.-6.5.2012 SAULNOT Francúzsko . 2x70km CEI** 140km  
28.-29.4.2012 Bábolna Maďarsko ZL 40km   S 80km   CEI* 80km   CEI** 120km   CEI*** 160km   CEIYJ** 120km   CEI* 80km  
21.4.2012 Gartow Nemecko CEI* 90km   CEI** 120km  
16.04.2012 Plavecké Podhradie ZL 40km   L 60km   S 80km  
31.3.2012 Paaren im Glien Nemecko CEI* 80km   CEI*** 162km   CEIYJ* 80km  
31.3.2012 Colle Umberto Taliansko CEI* 88km  
22.3.2012 IZSAK Maďarsko ZL 40km   S 80km  
12.2.2012 Abu Dhabí - President´s Cup CEI*** 160km