Téma: Most

Můžete tu někdo zhodnotit naší reprezentaci ME Most? My si myslíme že to byl debakl.

2

Re: Most

Milá Janino Vondrová,
ačkoliv ME v Mostě po výsledkové stránce pro naše reprezentanty nedopadlo tak, jak jsme si představovali, dopadlo vlastně vynikajícně. Nabídlo velikou šanci tobě a těm, za které vystupuješ (My si myslíme že to byl debakl.) nahradit ty, kteří ve vašich očích potupně zklamali.
Možná bude podobná obměna čekat i další debaklisty - Belgii, Oman, Rakousko, Portugalsko a další. Prostě musí přijít mladá krev, ochotná udělat více, lépe a radostněji pro výsledkový úspěch než ti, co nyní v očích tvé skupiny zklamali.
Miroslav Drásal

3

Re: Most

Já si myslím, že je celá disciplína řízená moc špatně. Jak vlastně pracuje komise, na co jí máme když o ní nikdo nic neví, proč jste nerozhodli včas o transparentním systému výběru reprezentantů, to se musí čekat na velice nespolehlivou kobylu z Francie aby se mohlo rezhodnout? A rozhodujete vůbec o něčem nebo tam jste jenom do počtu?

4

Re: Most

Milá Janino,
naštěstí v naší disciplíně nikdo nemá nic předplacené, funkci ani reprezentaci. Tak pojď a zapoj se. Zkus udělat to nejlepší pro nás všechny, ať již jako jezdec nebo funkcionář. Budeme ti vděčni. Zatím, pokud nepíšeš pod falešným jménem, jsi ani jednou nestartovala v oficiálním závodě a jako funkcionáře si tě také nevybavuji. Přilož ruku k dílu, ukaž své schopnosti a vystřídej ty neschopné a do počtu.

Re: Most

6

Re: Most

Pěkně jsi to napsal Miroslave,dnes všichni umíme spíše kritizovat,nežli přiložit ruku k dílu...
Vladimír

Re: Most

Vondrová: 
- je to sport, jednou si nahoře a jednou dole i přes sebevětší snahu a nemá to tolik co do činění s funkcionáři, protože koně si trénuje stáj a ne komise vytrvalosti
- přes sebelepší natrénování nemusí závod vyjít, prostě se např. blbě šlápne a jdeš z kola ven...
- debakl na domácím kolbišti mrzí dvojnásob, ale je také dobré připomenou řadu úspěchů z minula, žít se z toho donekonečna nedá,ale taky nemá smysl házet špínu kvůli jedné akci...co by asi podle Tebe museli dělat parkuráci a drezuristi ,utratit koně nebo všechno rozpustit?!
- přesně jak píše p.Drásal, zapoj se a ovlivni to o čem si myslíš, že je to špatně a vystup z pozice anonymity, protože kecat pod anonymním jménem dokáže každý, ale jít s kůží na svět je horší
Sportovní výsledek se moc nepovedl,ale na druhou stranu se zase povedla konaná akce co se týká organizace a snad se dožijeme i MS. Domnívám se, že organizační schopnosti na to česká strana má.

8

Re: Most

Dobrý den,

chci poděkovat za ME v Mostě. Závody organizátory stály mnoho sil a výsledek byl skvělý!!!
Z každé akce si člověk veme další zkušenosti a ty jsou nejcenější a posouvají nás dále....
Děkuji organizátorům, svým wranglerům, organizačnímu repre týmu, divákům, kamarádům, veterinářům, kuchařům, soupeřům, šejkům a hlavně tobě - Chosito!

Antonín Hrdina