Téma: ZZVJ-E

Na stránkách "Oblastního výboru ČJF Severní Morava" jsem našla informaci o tom, že od ledna bude opět možné složit ZZVJ-E. Překvapuje mě, že na vytrvalostním webu o tom není ani písmenko.
Cituji: "od ledna 2013 bude existovat ZZVJ – E (endurance), která se bude skládat z teoretické části (35 otázek) a praktické části vodění a předvádění koně a drezurní úloha Z1. Zkouška ovládání koně v terénu bude vykonána na min. 3 závodech vytrvalosti v soutěži s délkou do 30 km před připuštěním účastníka na ZZVJ."

V podstatě by mě zajímala hlavně jedna věc...budou se zájemcům o licenci počítat projeté hobby závody z předchozího roku? Pokud ano, bude se počítat i hobby Z (40 km) nebo se striktně bude dodržovat ta délka 30 km?

Máte někdo podrobnější informace, chystá se vytrvalostní web věnovat pár řádek tomuto tématu?

Díky moc!

Re: ZZVJ-E

Dobrý večer,
Od 1.1.2013 bude skutečně opět možné složit ZZVJ - E a to tak, jak jste napsala. Na web vytrvalosti to zatím nešlo, protože k tomu nemám kompletní informace, třeba právě o tom započítávání závodů ad. Jakmile budou informace kompletní, aby nedocházelo k zbytečnému matení lidí, budou samozřejmě zveřejněny.
Děkuji za pochopení,
s pozdravem, Michaela Litovová