Téma: 2012-09-15 Most

Zde můžete diskutovat k závodům v Mostě ...

Re: 2012-09-15 Most

Ahoj, po shlédnutí propozic na Most mi není jasné jak je to s váhou.
Na CEI ** je váha 70 kg a když se přihlásim zároveň na MČR- tak musím mít 75kg?
Pochopila jsem to správně?
Ještě jeden dotaz - jiná kategorie poníků nebude- Welsh mountain pony sekce A - pro nejmenší děti mají do 120 cm KVH.
Díky Markéta

Re: 2012-09-15 Most

Dle mého si myslím že nemůžeš jet mezinárodně a zároveň MČR  už jen pro to že je rozdílný čas startu

Re: 2012-09-15 Most

Omlouvám se , máš pravdu toho jsem si nevšimla.Loni v Mikulově to mohlo být současně * i MČR tak jsem předpokládala to samé.

5

Re: 2012-09-15 Most

už je jasné kdo půjčí koně našim přátelům z JAR?  Termín  MČR se jaksi blíží!!!

Re: 2012-09-15 Most

Hanka se na ty rozdílný časy ptala Tondy,prý tam je chyba,start má být stejně

Re: 2012-09-15 Most

8

Re: 2012-09-15 Most

Doufám, že tu diskuzi také někdo čte a nebudu psát jen do "skla" :-).
Africké juniorce na nár. soutěž zapůjčí koně Peter Reichmann, nyní zbývají tedy půjčit 2 koně na soutěž CEI pro zbývající Afričany. Pokud se nemýlím tak jeden kůň by měl být od Terberů a jednoho by měl půjčit Tomáš Pflug, případně mně opravte.
Lauru a Francois Seegers vyzvedne ve Vídni Peter Reichman, s tím, že je i u sebe ubytuje.
Aničku a spol. vyzvednu v Praze já a budou ubytováni u nás na jihu u Petra Hájka. Ti kdo půjčují koně bych prosil o informaci, kdy si budou moci jezdci koně vyzkoušet nebo koně budou k dispozici řekněme o den dříve přímo na hipodromu? Je potřeba to taky trochu logisticky naplánovat.
S blížícím se termínem jejich příjezdu jsem čekal, že "bude trochu o jihoafričany větší rvačka"  a zatím nejvíce aktivity je ze strany Terberovi, Pflug,Reichman a Hájek...Pokud ostatní by jim chtěli věnovat trochu předzávodní chvilky tak ať se ozvou abychom mohli načrtnout nějaký itinerář.

Re: 2012-09-15 Most

V Mostu jsem sice nebyl, ale dle sdělení od afričanů nebyl ani pořádně čas prohodit pár slov o příštím roce. Rádi by sem přivezli na závody kompletní tým 6ti jejich jezdců. Můžete asi opět pravděpodobně počítat s tím, že dorazí nějaká pozvánka na jejich závody, buď SA Challenge anebo na červencové NM ve Fauersmith.
Mějte se všichni fajn.