1

Téma: MS Endurance London 2012 a OH London 2012

Když se tak dívám na no krásné a vtipné oblečení našich olympioniků v Londýně  a na ty zoufalé hadry které budeme mít na mistrovství světa my, tak se tak začínám trochu obávat že budeme vypadat jako bezdomovci.... Proč sakra nemůžeme mít alespoň stejné bundy , kalhoty a čepice.... Kolikrát se sakra stane, že je MS a olympiáda ve stejný čas a na stejném místě....????

2

Re: MS Endurance London 2012 a OH London 2012

Tak mám pocit, Jiří, že jsi na setkání reprezenatce nebyl nebo jsi byl alespoň duchem nepřítomen. púokud vím, mluvilo se tam o tom, že budeme jednotně oblečeni. A proč ne Adidas? Protože mě na mou žádost (byť jen o schůzku) slušně poslali do ... Uklidni se, přestaň prudit a laď formu Shekela ... Ono je hezké být kritikem, ale čeho je moc, toho je příliš. A už mě přestáváš bavit - zvláště s Tvým názorem, že všichni jsou lemplové, kteří nic nedělají! Jsi na omylu!

Re: MS Endurance London 2012 a OH London 2012

Maličko bych informaci upravila - dodavatel  oblečení českého reprezentačního olympijského teamu je firma Alpine Pro - má smlouvu na celý olympijský cyklus 2009 - 2012 poté, co firma Adidas obdobnou smlouvu vypověděla.
Jiří pokud máte páky na český olympijský výbor a zvládnete je přesvědčit, aby porušili smlouvu, tak prosím, směle do toho. Ale řekla bych, že neuspějete, oni svoje práva a povinnosti znají:-).

Vlaďka

4

Re: MS Endurance London 2012 a OH London 2012

Aha tak to že porovnám oblečení které domluvila ČJF a které je opravdu velice nudné tak to je moc a příliš???? nebo mám zavřít hubu a tvářit se že je vše ok... to vám ještě nedošlo že MS je za chvíli a že nevíme kde bude ubytování.... kde jsou ty slíbené karavany vážená paní Šebková, (jak jste slíbila a  proklamovala) kdo je převeze na místo, kolik jich bude, nebo budeme spát ve stanu jak jsi mi to včera řekl Toníku... variantu ubytovny 80 km od závodiště neberu moc vážně... je ještě jedna možnost, vyprdnout se na zdejší diskuzi jako to udělala většina a nechat to na radě moudrých a (velice) zkušených.... že paní Šebková....

Re: MS Endurance London 2012 a OH London 2012

Vážený pane Jirso, na vaše osobní přání a naléhání jsme dokázali ten karavan sehnat - rezervace bude papírově vyřízena dnes. Doufám, že dodání do campu si podle dohody zaplatíte - objednán je na 21.8.. To, že současná situace s ubytováním opravdu není růžová, jsme na setkání prezentovali také - důvody jsou ostatním jasné. Jinak objednávka ubytování bez validního plastu či okamžité rezervace  v UK nefunguje - a nutnost flexibility je pro Česko ještě stále dost velký problém - ČJF mne stále platební kartou ne a ne vybavit:-).
Snažíme se, abyste se mohl plně věnovat přípravě a tréninku. Oblečení je možná nudné, ale konečně společné. Takže budeme držet palce k co nejlepšímu umístění.
Vlaďka

Re: MS Endurance London 2012 a OH London 2012

Ahoj, dobrý den,
vzhledem k mé práci, bych ráda nabídla možnou spolupráci s firmou adidas pro příští rok.
Nevím do jaké míry by se nám podařila spolupráce navázat, ale bud ráda, kdybychom se o to pokusili. Popřípadě nabídnut výhodnější "jezdecké" oblečení atd.
Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte mě.
Děkuji, Petra