1

Téma: 2012-06-16 Mikulov

Prostor pro diskusi k závodům v Mikulově

Re: 2012-06-16 Mikulov

Propozice na CEI už někde jsou? nerada bych prošvihla termín pro přihlášení jako na Šamorín

Re: 2012-06-16 Mikulov

Už je to na webu. Určitě to neprošvihneš.
Míša L.

Re: 2012-06-16 Mikulov

Prosím, na webu vytrvalosti bylo uvedeno, že se v Mikulově pojede i národní ST. v propozicích ho však nevidím :-( Dost jsem s tím počítala... Díky Pavla

Re: 2012-06-16 Mikulov

Pavlo, ptala jsem se Tondy a prý to takhle pořadatelé chtějí. ST bude jen to mistrovství. Možná ale ještě změní názor ... kdyby vás bylo víc ... to ale nevím :-(
Míša

Re: 2012-06-16 Mikulov

hmmmm. tak to pěkně na prd. úplně mi to překopalo plány na sezonu :-( moc se přimlouvám o otevření soutěže národní ST i pro seniory. snad by se nás sešlo víc. Pavla

7

Re: 2012-06-16 Mikulov

Mám stejnou otázku jako do Břidličné. V propozivích je napsáno, že "L" smějí koně od 6 let. Dle pravidel smějí již od 5 let. Rád bych 2 pětileté koně do "L" přihlásil - chci se tedy zeptat, zda mi to pořadatel umožní.

A čirá zvědavost mi nedá, abych se nezeptal, z jakého důvodu pro mezinárodní závody zajišťuje podkovářskou službu něko jiný než pro národní? Je některý z podkovářů lepší než ten druhý a budou oba přítomni na závodech?

Děkuji za odpověd smile

Re: 2012-06-16 Mikulov

Zdravim, musim byt na hobicko clenem nejake staje nebo organizace?A startovne se zasila nekam na ucet nebo se plati az na miste?Dekuji za odpoved

9

Re: 2012-06-16 Mikulov

10

Re: 2012-06-16 Mikulov

Ve stupni "L" mohou startovat koně 5ti letí a starší.
Upraveno pořadatelem

Re: 2012-06-16 Mikulov

Zdravím, nejedete někdo do Mikulova s volným místem ve vozíku? Selhal mi odvoz :c/. Jsme na 50. km D1, pro kohokoliv, kdo jede od Prahy je to minimální zajížďka (cca 10km celkem). Díky, Šárka.