1

(4 odpovědí, posláno do Trénink)

Tak se koukám na všechny možné granule pro vytrvalostní koně, zajímalo by mě, čím svoje koníky krmíte? Jestli si sami mícháte, nebo používáte granule, od jakých výrobců..?
Díky za postřehy, Bára.

2

(10 odpovědí, posláno do Otázky na manažera)

Ahoj,
mě by zajímalo, jestli pracujete s myšlenkou, udělat znovu licence cvičitel, trenér.. pro vytrvalost...?

Díky, Bára.

3

(5 odpovědí, posláno do Trénink)

Zdravím,
na Vašem místě bych zkusila kontaktovat nějakého vytrvalce z Vašeho okolí, popřípadě sehnat si kontakt na někoho, kdo jezdí.. Verča má pravdu, kontakty v Vytrvalost.com...
a co se týče sedla.. taky se přikláním ke Kertagu.. sama na něm jezdím a sedlo se mi nikam nehýbá.. už nemusím používat poprsák a v dostihu je to o hodně jednodušší. A co se týče pohodlí, jsem spokojená a koník taky..
Bára

4

(10 odpovědí, posláno do Obecná diskuze)

Tak jsem to zase nemyslela Evi.. a ty jsi příklad toho, že se nejezdíš jen účastnit. Tvoje zapálení v dostihu se s pojmem "jen zúčastnit" naprosto neshoduje...!!
Ale souhlasím s tím, že dekorovat a vyhodnocovat při Mistovství jen první tři jezdce není vhodné, má to být ohodnocení těch, kteří si zasloužili tento dostih jet a je podle mne na místě, aby byli dekorováni všichni, kteří dokončili..
Bára.

5

(10 odpovědí, posláno do Obecná diskuze)

Zdravím,
jen bych chtěla připojit svůj názor. Jako jezdec si myslím, že Mistrovství by mělo být přehlídkou těch nejlepších a výsledky tohoto dostihu by měly vypovídat o úrovni špičky v dané disciplíně. Byl sice super pocit vyhrát MČR a fakt, že můj kůň dostal i cenu kondice mě hřál u srdíčka, to jo (ale byl to jen Skový dostih a to pro mě osobně nemá takovou hodnotu, jako kdyby se to jelo v kategorii ST, popřípadě T).. na druhou stranu, většinu dostihu jsem jela sama a kdybych se v posledním kole neflákala s jednou němkou, pravděpodobně bychom s Medym přijeli dýl jak 20min před ostatníma.. Takže můj závěr je, Mistrák je super věc, ale je potřeba ho jezdit jako prestižní dostih se 100% nachystaným koníkem na 100% výkon. Protože účast mi přijde jako neadekvátní cíl, Mistrák se přece jede vyhrát smile . A co se týče vzdáleností, souhlasím s tím, že by měla odpovídat té nejvyšší úrovni které jsme schopni dosáhnout.
Všem přeji pěkný den, Bára.