1

(7 odpovědí, posláno do Obecná diskuze)

Vondrová: 
- je to sport, jednou si nahoře a jednou dole i přes sebevětší snahu a nemá to tolik co do činění s funkcionáři, protože koně si trénuje stáj a ne komise vytrvalosti
- přes sebelepší natrénování nemusí závod vyjít, prostě se např. blbě šlápne a jdeš z kola ven...
- debakl na domácím kolbišti mrzí dvojnásob, ale je také dobré připomenou řadu úspěchů z minula, žít se z toho donekonečna nedá,ale taky nemá smysl házet špínu kvůli jedné akci...co by asi podle Tebe museli dělat parkuráci a drezuristi ,utratit koně nebo všechno rozpustit?!
- přesně jak píše p.Drásal, zapoj se a ovlivni to o čem si myslíš, že je to špatně a vystup z pozice anonymity, protože kecat pod anonymním jménem dokáže každý, ale jít s kůží na svět je horší
Sportovní výsledek se moc nepovedl,ale na druhou stranu se zase povedla konaná akce co se týká organizace a snad se dožijeme i MS. Domnívám se, že organizační schopnosti na to česká strana má.

2

(8 odpovědí, posláno do Závody)

V Mostu jsem sice nebyl, ale dle sdělení od afričanů nebyl ani pořádně čas prohodit pár slov o příštím roce. Rádi by sem přivezli na závody kompletní tým 6ti jejich jezdců. Můžete asi opět pravděpodobně počítat s tím, že dorazí nějaká pozvánka na jejich závody, buď SA Challenge anebo na červencové NM ve Fauersmith.
Mějte se všichni fajn.

3

(8 odpovědí, posláno do Závody)

Doufám, že tu diskuzi také někdo čte a nebudu psát jen do "skla" :-).
Africké juniorce na nár. soutěž zapůjčí koně Peter Reichmann, nyní zbývají tedy půjčit 2 koně na soutěž CEI pro zbývající Afričany. Pokud se nemýlím tak jeden kůň by měl být od Terberů a jednoho by měl půjčit Tomáš Pflug, případně mně opravte.
Lauru a Francois Seegers vyzvedne ve Vídni Peter Reichman, s tím, že je i u sebe ubytuje.
Aničku a spol. vyzvednu v Praze já a budou ubytováni u nás na jihu u Petra Hájka. Ti kdo půjčují koně bych prosil o informaci, kdy si budou moci jezdci koně vyzkoušet nebo koně budou k dispozici řekněme o den dříve přímo na hipodromu? Je potřeba to taky trochu logisticky naplánovat.
S blížícím se termínem jejich příjezdu jsem čekal, že "bude trochu o jihoafričany větší rvačka"  a zatím nejvíce aktivity je ze strany Terberovi, Pflug,Reichman a Hájek...Pokud ostatní by jim chtěli věnovat trochu předzávodní chvilky tak ať se ozvou abychom mohli načrtnout nějaký itinerář.

4

(8 odpovědí, posláno do Závody)

5

(10 odpovědí, posláno do Závody)

nebojte, Roman to určitě nepustí k vodě....

6

(13 odpovědí, posláno do Závody)

Hezký den všem! Ne všichni jsou registrováni na Facebooku tak i zde touto cestou děkuji všem zúčastněným. Jezdkyním za to, že úspěšně dali vědět v JAR jak to s naší vytrvalostí není špatné a  nechali zde více než dobrý dojem!Pavlu Kopeckému děkuji za jeho informování do Čech a podpůrnému týmu za pomoc v cíli!Kameramanovi za jeho trpělivost s amatérským "reportérem" a "komparsisty":-)).Celá naše skupina fajn fungovala a určitě jsme naší zemi neudělali ostudu! V příštím výjezdu do JAR, ať už poletí kdokoliv, nezapomeňte, že jsme pozváni na naše velvyslanectví do Pretorie. Díky a věřím, že začíná jedna z dalších nových cest našeho odvětví. Baie dankie - srdečné díky! Sebastian /teď už ex-teammanager:-)/

7

(13 odpovědí, posláno do Závody)

1) rezervace letenek vyřízeny,ale neletíme stejným letem všichni pro velké navýšení ceny (o cca 3400 na osobu...) ze strany British Airways
Přes Londýn letí:
Sebastian Sehnal
Pavel Kopecký
Dana Hladišová
Petr Hladiš
Peter Reichmann
Silvie Lorenzová
v JNB budeme v 7:00

Přes Curych letí:
Tomáš Pflug
Karolína Pflugová
Tereza Kucharská
Tomáš Frolo 

v JNB by měli být v 9:10.
Přes Istanbul letí:
Ivana Filakovská,
Helena Terberová,
Natálie Terberová
v JNB by měli být v 9:40

2) je to "jen" nápad,ale možná by nebylo od věci vzít pro "strýčka Příhodu" :-) tak 2-3 náhradní uzdečky, klidně to dám k sobě do báglu,protože toho osobně moc nepotáhnu
3) zapomněl jsem na něco ? případně dejte vědět

8

(13 odpovědí, posláno do Závody)

9

(13 odpovědí, posláno do Závody)

10

(13 odpovědí, posláno do Závody)

Očekávám reakci z ČSA zda bude volno pro 15 lidí(to je max. počet,který poletí). Jako skupina dle jejich webu bychom měli mít i naději na nějakou slevu, jinak standartní cena PRG-Abu Dh.-JNB a zpět je 17.294 Kč(platná k dnešnímu dni). Podmínka z mé strany bude, že si to budeme moci zaplatit každý zvlášť, protože pro 15 lidí fakt tolik Kč nemám big_smile jinak by nebyl problém. V Abu Dhabi je na přestup cca 2-3 hodiny a podle Etihad Airl. není na tuto dobu potřeba vizum pokud zůstaneme v tranzitu. V opačném případě zde kopíruji výňatek z ČSA:Tranzitní vízum – doba pobytu 8 – 96 hodin, pro cestující s přestupem na letišti v SAE, kteří chtějí opustit tranzitní prostor letiště, nutná záruka letiště.
My tam (pokud tudy poletíme) ani tu min.dobu  nebudeme;-).

------------------
Odpověď na skupinovou rezervaci mně z ČSA poněkud vyvedla z míry:-). Cena by byla o cca 5.000 Kč na osobu vyšší než když si to každý zarezervujeme zvlášť... (WTF?! big_smile )

11

(13 odpovědí, posláno do Závody)

Mám první skicu programu závodů v afrikánštině:-)), zatím neoficiálně je závod v lehké váze do 73 kg.
Nechtěl by někoho urazit,ale přesto se zeptat musím - vejdete se do této váhy všichni včetně sedla, oblečení + rezerva na uzdění koně...?Zkusím to dnes z afrikánštiny přeložit co půjde a kdyžtak to hodím na Facebook.
Start juniorů je v 6:00 - všechny váhy
Start seniorů  do 73 kg a nad 95 kg je v 6:20
Start seniorů v kategorii 73-95 kg je v 6:40
19.5.2012 v 8:30 by mělo být výhlášení výsledků.
Snad jsem toto alespoň přeložil dobře - přesvědčím se až bude klasická anglická verze:-)

12

(13 odpovědí, posláno do Závody)

13

(13 odpovědí, posláno do Závody)

14

(4 odpovědí, posláno do Trénink)

15

(13 odpovědí, posláno do Závody)

16

(13 odpovědí, posláno do Závody)